En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

Hazır olarak alınabilecek giyim ürünleri olsa da el örgüsü ürünlere olan tutku hiç bitmeden hatta artarak devam etmektedir. Her geçen gün el örgüsü ile yapılan giyim ürünlerine, parçalarına yenileri eklenmektedir. Eski ve yeni örneklerin, modellerin birleşip bütünleşmesi ile beraber oldukça şık ve farklı örgü modelleri ortaya çıkmaktadır. Yetişkinler için yapılan örgü parçalar olduğu gibi çocuklar ve bebekler içinde yapılan birbirinden harika örgü ürünler bulunmaktadır. Özellikle de bebekler için yapılan ürünler küçük boyutlarda olduğu için zevkle örülmektedir. El örgüsü bilen her bayan rahatlıkla yapabilir.

El örgüsü bebek örgü modelleri oldukça fazladır. El örgüsü hırkalar, kazaklar, yelekler, patikler, atı bere takımları ve daha birçok farklı parça bulunmaktadır. Soğuk kış günleri için bebeklerinize layık örgü hırkalar örebilirsiniz.

El örgüsü bebek hırka modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Erkek bebek hırkaları için yapılan modeller, seçilen renkler, örnekler ile kız bebekler için seçilen renk ve modeller genellikle farklılık göstermektedir. Erkek bebek hırkası yapılırken siyah, beyaz, krem, kahve ve lacivert gibi daha keskin ve koyu renkler tercih edilirken kız bebek hırkası yapılırken ise daha çok pembe, kırmızı, yeşil, mor gibi daha canlı renkler tercih edilmektedir. Tek renk kullanarak bebek hırkası yapabileceğiniz gibi aynı zamanda iki veya daha fazla rengi bir arada kullanarak desenli modeller de elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ise sakallı ve simli, ebruli iplik gibi farklı ip türlerini de rahatlıkla kullanarak şık ve farklı, özgün hırka modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El örgüsü bebek hırka modelleri 2017 sezonunda oldukça şık ve farklı modelleri ile karşımıza çıkmayı başarmıştır. Daha çok bu sezon tek renk kullanılarak yapılan örgü hırkalar ön plana çıkmaktadır. Tek renk iplik kullanarak düz şekilde örebileceğiniz gibi desenli de örebilirsiniz. Düz, desensiz olarak ördüğünüz hırkanın üzerine ince tığ işi örgü ile papatya, çiçek, yaprak, araba gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda öreceğiniz bebek hırkasını kapüşonlu veya kapüşonsuz olarak tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.Source link