Çeyizlik ev tekstilleri ürünleri her geçen gün yine kendini fazlası ile göstermektedir. Çeyizlik olsun ya da hediyelik amaçlı yapılan 2014 havlu kenarları örnekleri olarak birbirinden renkli ve farklı oyalar ile karşınıza çıkıyor. Tığ, mekik ve iğne oyalarından sonra toplu iğnesi kutusunda yapılan oyalar hem kolay, hem oldukça şıktır. Son yıllarda revaçta olan bu oyalar giderek daha da popüler olmaya başlamıştır.

İğne oyası havlu kenarı tasarımları arasında parmakta yapılan çiçeklerin havluya monte edilmesi ayrı bir güzelliktedir. Şık ve zarif olan iğne oyası kaliteli havlular ile birleşmektedir. Bundan dolayı 2014 sezonun en güzel oyalarını yapabilirsiniz. Gül, papatya, lale gibi motiflerin ardı ardına dizilmesi son derece şıktır. Birbiri ardına dizayn edilen motiflerin aralarına inciler yerleştirilmesi zarifliğini daha da artırıyor. Böylelikle şık ve hareketli tasarımlar meydana gelmektedir. Son yıllarda oyaların ve bu tarz havlu kenarlarını farklı materyaller ile süslemek daha da albenisini artırmaktadır. Bu yüzden oya kenarları yaparken yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

Kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Yeni havlu kenarı modelleri arasında en çok sevilecek olanlar kesinlikle kasnakta yapılanlar olacaktır. Son derece basit ve şıklığı ile dikkat çeken bu oyaların tam ortasında yarım dikme inciler kendini daha da göstermektedir. Artık bohçalar ve özel hediyelikler için mükemmel tasarımlar karşınıza çıkıyor. Farklı olmak isteyenler için 2014 sezonun en dikkat çeken renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.Source link